Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koreańskie firmy przekazały  miastu 20 tys. zł na walkę z koronawirusem


ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Park Cha Byung – lider grupy prezesów firm koreańskich w Mławie – przekazał dziś na ręce burmistrza Sławomira Kowalewskiego darowiznę w wysokości 20 tys. zł. Prywatne pieniądze darczyńców zostaną przeznaczone na działania mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Wsparcie finansowe z prywatnych środków ofiarowali miastu prezesi LG Electronics i innych firm koreańskich działających na terenie Mławy. Zgodnie z podpisaną dziś w gabinecie burmistrza umową darowizny, pieniądze zostaną przeznaczone na działania mające na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zwłaszcza wśród mieszkańców miasta znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

– Nie jest to pierwszy raz, gdy otrzymujemy wsparcie od prezesów firm koreańskich. Wcześniej pomagali nam m.in. przy organizacji obchodów rocznicy Bitwy pod Mławą, obecnie natomiast udzielają nam poparcia w rozmowach mających na celu przyspieszenie budowy obwodnicy zachodniej Mławy. W imieniu mieszkańców, serdecznie dziękuję. Przekazane nam dziś środki zostaną dobrze spożytkowane – mówi burmistrz Sławomir Kowalewski.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Radny zaangażowany sknera
Radny zaangażowany sknera
1 rok temu

To jest prywatna darowizna a jak tam nasi radni? Kumulują diety?

To==Ja
To==Ja
1 rok temu

A moze z tym przyspieszeniem budowy 7-ki,to moze Burmistrz by sie zwrócił o pomic do PREZESA STOWARZYSZENIA BEZPIECZNA SIPDEMKA, PANA KRZYSZTOFA BRUZDZIAKA, ktory majac takie znajomosci, nawet u bylej juz premier Szydlo, moglby pomóc.

Zgrywusik
Zgrywusik
1 rok temu

Się teraz burmistrzowi w głowie poprzewraca od takiej bajońskiej sumy

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Dali parę groszy z obciętych wypłat ludzi.normalnie parodia!

Dżolanta
Dżolanta
1 rok temu

Wypłaty ludziom obniżyli to i burmistrzowi dali bo jeszcze mu mało.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

„Przekazane nam dziś środki zostaną dobrze spożytkowane” – czyli jak? – więcej konkretów, mniej wody.
Co z ozonowaniem ławek miejskich? Kiedy były ostatnio ozonowane? Dbanie o własny ty.łek, to nie wszystko. Trzeba dbać jeszcze o miasto i mieszkańców jak się jest burmistrzem.

mieszko
mieszko
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

A po co ozonować ławki??? Takie ozonowanie należało by wykonać po każdej osobie która na niej siądzie! To nie zabezpieczy przed zakażeniem.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  mieszko

Tak jest mieszko, wrony po.srały, wystarczy. Przecież na ob,sranej ławce nikt nie będzie siadał, no nie? Oj, mieszko, mieszko, wracaj do średniowiecza.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x