Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Funkcjonariusze drogówki uratowali życie 44 – latka


Pułtuscy funkcjonariusze ruchu drogowego uratowali życie 44 – latka. Ruszyli z pomocą po tym jak otrzymali zgłoszenie o znalezieniu mężczyzny , który chciał odebrać sobie życie. Liczyła się każda sekunda – dzięki przeprowadzonej przez policjantów reanimacji człowiek odzyskał czynności życiowe.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W niedzielę 10 maja, do dyżurnego pułtuskiej komendy, wpłynęło zgłoszenie o targnięciu się na swoje życie. Do działań przystąpili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.  Gdy przyjechali na miejsce zdarzenia, mężczyzna nie miał oznak życia, nie oddychał, jego twarz była zasiniona. Policjanci rozpoczęli czynności resuscytacji krążeniowo oddechowej.

W trakcie reanimacji mężczyzna zaczął oddychać. By udrożnić drogi oddechowe nieprzytomnemu, ułożyli go w pozycji bocznej ustalonej. Monitorowali czynności życiowe mężczyzny do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Przytomny 44 – latek trafił pod opiekę lekarzy.

źródło: KPP w Pułtusk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x