Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie ostatnich klas techników i liceów zakończyli rok szkolny


W nietypowy sposób zakończyli swoją edukację w szkołach średnich tegoroczni ich absolwenci.  Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III liceum oraz klas IV technikum w naszych szkołach odbyło się zdalnie, za pomocą różnych komunikatorów, programu Microsoft Teams.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Dyrekcja i wychowawcy klas złożyli młodzieży gratulacje i życzenia również na Facebooku. Taki sposób zakończenia nauki w szkole był konieczny z uwagi na obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wydawanie świadectw odbywa się zgodnie z komunikatem MEN z dnia 23.04.2020 r., w szkole, według indywidualnego dla każdego ucznia harmonogramu, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu daty i godziny odbioru świadectwa z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa sanitarnego. Jak co roku, wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, wolontariat. Nie zabrakło również listów gratulacyjnych dla ich rodziców.

źródło: starostwo mławskie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x