Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powinni już kończyć, dopiero zaczynają


Rozpoczęła się planowana jeszcze w ubiegłym roku przebudowa estrady w mławskim parku. Wyłoniony dopiero w piątym przetargu  wykonawca właśnie rozpoczął prace. Zadanie obejmuje remont zadaszenia sceny (proscenium) oraz estrady – z uwzględnieniem właściwego odprowadzenia wód opadowych z elementów obiektu, a także naprawę tynków i okładzin oraz dostawę i montaż dwustronnej tablicy informacyjnej, na której w przyszłości będzie eksponowany program organizowanych imprez.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Już wcześniej, przy ogłaszaniu ostatniego przetargu  miasto ograniczyło zakres prac remontowych, rezygnując  z wykonania pochylni dla osób niepełnosprawnych przy schodach oraz wykonania barier i furtek przy podestach bocznych. Nie będzie też planowanego wcześniej w dokumentacji  zadaszenia namiotowego dla publiczności.  

Prace w parku wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlane „Domex” z Żuromina. Zgodnie z podpisaną umową, ich koszt opiewa na za 196 094,44 zł. Na wykonaną inwestycję firma daje pięć lat gwarancji.

W warunkach przetargowych termin wykonania określono na 15 maja 2020 r. Miasto na swojej stronie internetowej nie podało z jakiego powodu przesunięto termin i kiedy prace zostaną zakończone.

JK

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x