Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pełniący obowiązki komendanta po raz drugi


St. bryg. Zbigniew Kąpiński już po raz drugi będzie pełniącym obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Również i tym razem okres pełnienia obowiązków określony został jako dwumiesięczny (do 10 lipca). Tak więc mławska komenda nadal czeka na wyklarowanie sytuacji kadrowej i powołanie komendanta, a w konsekwencji również jego zastępcy.   

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Poprzedni komendant mławskiej komendy straży st.bryg. Jarosław Kuciński został odwołany z funkcji na początku marca br. i odszedł na emeryturę. Pełnienie obowiązków komendanta przejął po nim wówczas właśnie dotychczasowy zastępca st.bryg. Zbigniew Kąpiński, kierując mławską komendą przez dwa miesiące – co według strażacki przepisów jest maksymalnie długim okresem pełnienia obowiązków. Wspomniane przepisy nie zezwalają również na dwukrotne powierzenie obowiązków raz po raz, więc w okresie od 5 do 10 maja obowiązki komendanta pełnił st. kpt. Tomasz Maciejewski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x