Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabytkowe znalezisko z czasów wojny w Bońkowie Podleśnym


Mławscy policjanci zostali powiadomieni o nietypowym znalezisku we wsi Bońkowo Podleśne (gm. Radzanów). Jeden z mieszkańców, podczas prac przy usuwaniu pnia i korzeni drzewa znalazł elementy zabytkowej broni palnej.

Sprzedam Piec


To wyjątkowe znalezisko zostało zabezpieczona przez policjantów 9 maja. Elementy broni, prawdopodobnie karabinu z czasów I wojny światowej, odnalazł właściciel posesji przy pracach porządkowych, podczas usuwania pnia i korzeni starej brzozy. Po przeprowadzeniu niezbędnych ustaleń, to zabytkowe znalezisko zostanie najprawdopodobniej przekazane do muzeum.

Okazuje się, że ziemia nadal skrywa  jeszcze broń i amunicję z wojennych czasów.  Jeśli odkryjemy takie znalezisko należy niezwłocznie powiadomić policję.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MILITAR hUNTER
MILITAR hUNTER
11 miesięcy temu

Rzeczywiście. Bardzo niebezpieczny przedmiot 🙂 nie mniej niż widły, siekiera lub nóż w kuchni obok…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x