Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! IMGW na popołudnie prognozuje burze i możliwe opady gradu


IMGW wydało ostrzeżenie dotyczące wystąpienia silnych burz z gradem na terenie powiatu mławskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z intensywnymi opadami deszczu i silnymi porywami wiatru. Możliwe są też opady gradu.


Treść ostrzeżenia meteorologicznego:

Zjawisko/stopień zagrożenia: Burze z gradem/ 1

Obszar: powiat mławski

Ważność: od godz. 13:00 dnia 11.05.2020 do godz. 22:00 dnia 11.05.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 15 mm, lokalnie do 20 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie możliwy grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 80%

źródło: IMGW-PIB.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x