Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów. Nietrzeźwy z uruchomioną piłą spalinową wykrzykiwał, że kogoś zabije. Padły strzały ostrzegawcze


10 maja około godz. 12.00 w Płońsku przy ul. Płockiej jeden z policjantów wydziału kryminalnego płońskiej komendy, będąc w czasie wolnym od służby podjął interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który biegał po ulicy z uruchomioną piłą spalinową wykrzykując przy tym, że kogoś zabije. Policjant natychmiast podjął czynności zmierzające do obezwładnienia 34-latka – mieszkańca Płońska, który jak się okazało był wspólnie ze swoim 30-letnim bratem.


Ponieważ „pilarz” nie reagował na wezwania policjanta do odrzucenia piły i ruszył w jego kierunku, policjant zmuszony  był oddać strzały ostrzegawcze z broni służbowej, które poskutkowały podporządkowaniu się wydanym poleceniom. Policjant obezwładnił dwóch mężczyzn, następnie wezwał pomoc. Obydwaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, zostali zatrzymani do wyjaśnienia pod zarzutem czynnej napaści na policjanta i gróźb kierowanych wobec mieszkańców osiedla. Poza tym ich zachowanie wiązane jest z uszkodzeniem ciała dwóch mieszkańców Płońska, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę. Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku. Sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x