Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kiedy będziemy mogli wreszcie pójść do fryzjera?


Tym, którzy chcą przestrzegać wprowadzanych od dwóch miesięcy zakazów jest już naprawdę trudno, a mamy tu na myśli wygląd zewnętrzny.  Trzeba sobie jednak jakoś radzić i wyglądać po ludzku. Radzić sobie, ale jak?

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Dobrze gdy ktoś ma w rodzinie kogoś, kto posiadł podstawowe umiejętności fryzjerskie i da się uprosić. Może w przypadku męskich fryzur to mniejszy problem, zwłaszcza przy fryzurze „na jeża” wykonywanej tylko maszynką.  W przypadku pań problem jest nieco bardziej skomplikowany. Podobno jednak zaprzyjaźnione fryzjerki potrafią temu jakoś zaradzić.

Ciekawe jak poradzili sobie kandydaci na urząd Prezydenta RP, którzy podczas telewizyjnej debaty nie zaszokowali nas długimi włosami i sumiastymi wąsami i brodami. Można? Można jak się chce.

W kwestii otwarcia salonów fryzjerskich minister zdrowia jest dość powściągliwy. Możliwe, że tak jak to zapowiadano wcześniej, doczekamy się tego już za tydzień. Zależeć to jednak ma od danych o zachorowalności.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x