Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja zatrzymała podejrzanego o podpalenie na placu budowy


Mławscy policjanci zatrzymali mławianina, podejrzewanego o podpalenie garażu z materiałami budowlanymi na terenie powstającego osiedla domów wielorodzinnych, przy ul. Podmiejskiej w Mławie. Zatrzymany był pod wpływem alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Do podpalenia doszło 7 maja, przed godziną 17.00. Zastęp straży pożarnej ugasił pożar.  Zniszczeniu uległ blaszany garaż oraz przechowywane w nim narzędzia oraz materiały budowane na szkodę dwóch firm. Prowadzący czynności policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzewanego o podpalenie mężczyznę. To 38- letni mieszkaniec Mławy. W momencie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Zgodnie z art. 288 Kodeksu karnego, za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

A czy Panowie strażacy i policjanci zwrócili uwagę na zalegające od miesięcy na budowie hałdy śmieci? Stanowią przecież zagrożenie nie tylko pożarowe, ale i epidemiologiczne, a tymczasem cisza. Nie wspominając już o tych roznoszonych przez wiatr na sąsiednie posesji , bo przecież to nie zmartwienie owych dwóch pokrzywdzonych przez pożar firm. Współczuję nabywcom mieszkań na tym osiedlu, bo jeśli standard budowy jest tak „wysoki” jak standardy technologiczne i dbałości o ład, porządek i higienę na jej placu, to czarno to widzę.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x