Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Podejrzewany o kradzież miał przy sobie narkotyki


Mławscy policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Mławy, podejrzewanego o kradzież krzeseł ogrodowych ze sklepu, przy ul. Sienkiewicza w Mławie. W momencie zatrzymania mławianin posiadał przy sobie narkotyki. Został osadzony w policyjnym areszcie.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Do kradzieży doszło 7 maja około godziny 3 w nocy. Sprawca wszedł na teren ogródka wystawowego sklepu i ukradł cztery krzesła ogrodowe. Prowadzący czynności policjanci, tego samego dnia ustalili podejrzewanego o kradzież mężczyznę. To 52- letni mieszkaniec Mławy. W momencie zatrzymania posiadał przy sobie dwie porcje handlowe narkotyków. Został osadzony w policyjnym areszcie.

Zgodnie z art. 278 Kodeksu karnego, za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany odpowie także za posiadanie narkotyków. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x