Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów. Minimum 6 osób z gminy Krzynowłoga Mała zakażonych koronawirusem


Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com dziś stało się jasne, że pacjentka nr 3 zakażona koronawirusem, będąca pracownicą zawodu medycznego w Gdańsku, która przyjechała do naszego powiatu na krótki urlop, pozostawiła po sobie ślad. Nieoficjalnie wiadomo, że testy sześciu osób z naszego terenu dały wynik pozytywny.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Jak informuje Sanepid, trzecia pacjentka w powiecie przasnyskim 18 kwietnia miała dyżur w pracy, natomiast 19 kwietnia rozpoczęła krótki urlop i przyjechała do swojego rodzinnego domu w gminie Krzynowłoga Mała. Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w Przasnyszu odnalazła 21 osób, które miały kontakt z zakażoną. Wszystkie zostały poddane kwarantannie.

Do wczoraj przebadano 6 osób z Warszawy, uczestniczących we wspólnym obiedzie w domu rodzinnym zakażonej kobiety. Testy wszystkich wyszły negatywnie, co oznacza, że są wolne od koronawirusa. Natomiast do końca nie było pewności co do kolejnych 15 osób z terenu naszego powiatu, które ze względu na kontakt były objęte kwarantanną. Dziś stało się jasne, że wyniki sześciu z nich są pozytywne.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
1 rok temu

przyjechała grażynka na wioskę i pokazała klasę ,w Gdańsku jest szczególnie dużo rozgarniętych ,klimat im służy a szczęść boże polityk straszy min.wieszaniem na lampach ulicznych ,taki sobie kraj

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  karol

Zamilknij Janusz.

Incognito
Incognito
1 rok temu

Oby na tym się skończyło. Ta sytua pokazuje, jak łatwo rozprzestrzenia się to cholerstwo.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x