Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niespodziewana rezygnacja Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Czy to skutek koncertu?  


Jak podała wczoraj ciechanowska komenda policji, w związku z planowanym odejściem na świadczenie emerytalne insp. Grzegorz Grabowski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.  Swoją funkcję w Ciechanowie sprawował od 2013 roku.


Do czasu powołania nowego komendanta, jego obowiązki od 6 maja pełni I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Zbigniew Andres.

Nieoficjalnie jednak mieszkańcy już nie tylko Ciechanowa komentują, że zmiana ta ma związek z sobotnim koncertem Kasi Kowalskiej w tym mieście i zaistniałymi tam przypadkami łamania obowiązujących zakazów sanitarnych.

Odchodzący komendant wydał krótkie oświadczenie, które cytujemy za ciechanowską policją.

Szanowni Państwo !!!

Bardzo dziękuję za długoletnią współpracę wszystkim Państwu z którymi dane mi było służyć i współpracować pełniąc służbą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Bardzo się cieszę, że mogłem przez ostatnie siedem lat wspólnie z Państwem uczestniczyć w tworzeniu powiatowego systemu bezpieczeństwa.

Dziękuję policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za bardzo dobrą nacechowaną profesjonalizmem służbę w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu Ciechanowskiego.

Z dniem 5 maja 2020 roku zakończyłem służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Dziękując życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności

Z wyrazami szacunku

insp. Grzegorz Grabowski

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prawilniak
Prawilniak
2 lata temu

Ja się pytam kto przy aktualnej sytuacji epidemiologicznej dopuścił tam do jakiegoś koncertu?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Prawilniak

Komu przeszkadzał koncert przeznaczony dla mieszkańców bloków? Ten koncert był przeznaczony dla mieszkańców bloków. W Ciechanowie było wcześniej kilka koncertów w różnych rejonach miasta i jakoś publiczności pod sceną nie było. Wszystko odbywało się kulturalnie. Cóż takiego złego jest w koncertach? Ludzie potrzebują odskoczni, chwili zapomnienia, bo inaczej popadają w depresję. Jak ktoś ma własny dom z ogródkiem, to ma gdzie wyjść i pobyć na świeżym powietrzu, ale mieszkańcy bloków takich wygód nie mają.
Rządzący szybko wycofali się z zakazu wstępu do parków i do lasów, z zakazu spacerów, bo jednak w końcu do nich dotarło, że to był zły pomysł. Ani w lesie, ani w parku za najbliższym krzakiem czy drzewem na nikogo nie czyha COVID19.
PIS jak się dowiedział o koncertach, to wysłał tam swoich dziennikarzy z TVP i ze swoich dzienników i to właśnie oni zrobili sztuczny tłum.
Ileż razy trzeba takim jak ty tłumaczyć, no ale do takich jak ty to nic nie dociera. Was tylko przekonują monety jak 500+ i 13-te emerytury.

karol
karol
2 lata temu

mławianka głowa boli ,jak ci się podobał Hołownia płaczący na konstytucją ,fajny gość ,chcesz takiego prezydenta ,jak kiedyś pisałem napisz na kogo będziesz głosować,wstyd się przyznać,jak z tobą dyskutować ,jesteś chora na nienawiść ,stary chory człowiek ,

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  karol

Stary to jesteś ty, a chory jak widać też jesteś niczym kurdupel.
Jak ty umiesz dedukować 😀 – żałosny jesteś. Do policji ani na detektywa się nie nadajesz ze swoim ptasim móżdżkiem.
Trafiasz kulą w płot, no ale cóż… trafiaj dalej. Podobno 10 kandydatów jest. Jeden odpada i nawet ci powiem który: długopis ciągle klęczący na kolanach albo plotący trzy po trzy
Pamiętaj, że chora ciekawość to pierwszy stopień do piekła, karolku-ma…
Bez odbioru karolku-ma…

Heniek
Heniek
2 lata temu

Kosiński go powiózł

mławianka
mławianka
2 lata temu

No tak… nie nasz… pełnił funkcję od 2013 roku. Koncert był pośrednią przyczyną.
„Daj mi człowieka a ja paragraf na niego znajdę”.
Pisiaki wiedzieli co robią robiąc pod scena sztuczny tłum.
Nie na próżno napuścili tam swoich działaczy i dziennikarzy ze szczujni TVPIS oraz swoich dzienników.
Ciekawe co brał wczoraj długopis przed swoim występem w TVPIS, że był taki wyluzowany, a makijaż mu zrobili ekstra, wyglądał o kilka lat młodziej, no ale i tak niestety nie wypadł najlepiej jak to widzom sugerowali pisowscy dziennikarze.
Ongiś Bronisław był taki pewny siebie i jak wyszło?…

Z daleka
Z daleka
2 lata temu
Reply to  mławianka

Trollowanie

Prawilniak
Prawilniak
2 lata temu
Reply to  mławianka

TVNaziści

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Prawilniak

Tak?? a może totvpisnaziści? co? Załatwili komendanta z Ciechanowa. Dlaczego nie dali człowiekowi odejść na emeryturę tylko go wysłali na zesłanie do Radomia, żeby obniżyć mu wynagrodzenie i dopiero wysłać na emeryturę? Tak się postępuje z ludźmi za pisu. To jest mściwość, złośliwość. Który rząd tak traktował ludzi? Który? odpowiedz prawilniaku od 7-miu boleści.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x