Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś pogrzeb Aleksandra Wójcika


Mławski ratusz poinformował o śmierci Aleksandra Wójcika, naczelnika miasta Mławy w latach 1978-1979, od listopada 1979 roku – wicewojewody ciechanowskiego.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Dziś (7 maja 2020 r.) o godzinie 12:00, na cmentarzu parafialnym przy ul. 18 Stycznia w Mławie odbędzie się pogrzeb śp. Aleksandra Wójcika. Uroczystość poprzedzi różaniec (o godzinie 11:30).

Władze Miasta Mława przekazują wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, wszystkim znajomym i przyjaciołom zmarłego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
1 rok temu

SZANOWNY PANIE ALEKSANDRZE!!! NACZELNIKU MIASTA MŁAWY. I WOJEWODO!! CIECHANOWSKI== a jednak MLAWIENIE O TOBIE PAMIETALI I BEDA PAMIĘTAĆ, TŁUMNIE STAWILI SIE ABY POŻEGNAĆ CIĘ W TEJ OSTATNIEJ WĘDRÓWCE DO WIECZNOSCI !!! DZIEKUJEMY!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!

Były
Były
1 rok temu

Dziękuję Panie Burmistrzu, że jako jedyny z obecnych „prymitywnych i złośliwych” pseudo miejscowych „notabli” potrafił się Pan zachować !!!!!!!!!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x