Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dobre wiadomości dla czytelników chcących korzystać z biblioteki!


Miejska Biblioteka Publiczna dostosowuje się do wytycznych sanitarnych i przygotowuje się na otwarcie dla czytelników. Aby jednak w dobie sanitarnych obostrzeń móc osobiście kontaktować się z czytelnikiem, placówka musi spełnić kilka niezbędnych warunków, które określił rząd w rozporządzeniach i wytycznych dla bibliotek. Dla wspólnego bezpieczeństwa na ladach już zamontowane zostały osłony pleksi. Teraz trwa opracowywanie procedury zachowania się w bibliotece, do których każdy z pracowników i czytelników będzie musiał się dostosować. Już wkrótce biblioteka zapowie termin otwarcia.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


 źródło i fot. MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Książki wg wytycznych rządu mają przechodzić 2-tyg. kwarantannę, ale kopertowe pakiety wyborcze będą mogły przechodzić z rąk do rąk (listonosze, głosujący, liczący) bez kwarantanny. Czego nie rozumiecie?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Czytelniczka

Masz rękawiczki lateksowe? To obsłuż całe przedsięwzięcie w tychże rękawiczkach, potem zdezynfekuj ręce i po sprawie.

80 gr to chyba nie jest jakiś niebotyczny koszt?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Hemi

Zależy dla kogo, Hemi. Dla niektórych to aż pół bochenka najtańszego chleba. Dodaj do tego płyn dezynfekujący i będzie cały bochenek chleba. Ty sobie nawet nie zdajesz widać sprawy z tego ile biedy jest w Polsce.

Do czytelniczka
Do czytelniczka
1 rok temu
Reply to  Czytelniczka

Nie 14,a 3…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x