Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poparzony mężczyzna zabrany śmigłowcem [film]. Znamy ustalenia Policji


Podawaliśmy wczoraj informację o nieszczęśliwym wypadku , który miał miejsce w Dzierzgowie. Poszkodowany mężczyzna doznał tam poważnych poparzeń twarzy i rąk. Jak się okazało poparzonego mężczyznę do szpitala zabrał śmigłowiec LPR. Moment lądowania na szkolnym boisku sfilmował jeden z naszych czytelników. Zobacz nagranie.


Aktualizacja 06.05.2020

Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie wypadku, do którego doszło 5 maja na terenie prywatnej posesji, w garażu. 38-letni mężczyzna doznał poparzeń twarzy, klatki piersiowej i rąk. Został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Warszawy a następnie do szpitala specjalistycznego w Krakowie.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.00 na terenie prywatnej posesji. Mieszkaniec pow. mławskiego znajdował się w garażu, gdzie podłączona była butla z gazem. Z nieustalonych, jak na razie, przyczyn doszło do wypadku, na skutek którego mężczyzna doznał licznych  poparzeń ciała. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak wynika z ustaleń straży pożarnej, nie doszło do wybuchu butli z gazem. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli m.in.  pojemnik z zawartością  nieznanej cieczy oraz palenisko gazowe. Trwają czynności.

Rannego , 38- letniego mężczyznę zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe. Został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Krakowie.

 

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x