Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od końca kwietnia znów można zrobić zakupy na targu


Z końcem kwietnia ruszyły lokalne targowiska w naszym powiecie. Nie odbywa się na nich jednak jeszcze tak swobodny handel jaki pamiętamy sprzed czasu koronawirusa. Na targowiskach obowiązują wprowadzone ze względów epidemiologicznych ograniczenia i wymogi. Dopuszczalna jest sprzedaż wyłącznie produktów spożywczych, płodów rolnych, zbóż, nasion oraz sadzonek warzyw, drzew, krzewów oraz roślin ozdobnych.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Zarządca targowiska może też dopuścić warunkowo sprzedaż odzieży, obuwia oraz chemii pod warunkiem dostępności miejsca na targowisku oraz zachowania obowiązujących zasad.

Obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznych odległości między stoiskami, dystans miedzy kupującymi oraz osłona twarzy i noszenie rękawiczek. Lokalne targi i rynki to bardzo popularne miejsca, gdzie wiele osób od lat robi zakupy. Do tych najbardziej znanych w naszym powiecie należą te poniedziałkowe w Strzegowie i sobotnie w Konopkach.

red.

fot. sobotni rynek w Konopkach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x