Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanowski ratusz ukarany za koncert


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie nałożyła na Urząd Miasta w Ciechanowie karę w wys. 30 tys. zł, za złamanie zakazu gromadzenia się ludności podczas koncertu Kasi Kowalskiej, podała dziś Polska Agencja Prasowa.


Ciechanowski sanepid wszczął postępowanie w administracyjne w tej sprawie 4 maja i zakończył je 5 maja doręczając decyzję z rygorem natychmiastowej wykonalności urzędowi miasta, którego uznał za organizatora koncertu.

Ciechanowski ratusz nie zgadza się z taką decyzją. Kwestionuje przede wszystkim ustalenie sanepidu, wskazując, że organizatorem był nie urząd, ale jednostka podległa urzędowi miasta – Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej (COEK) STUDIO.

Ciechanowski urząd miasta może teraz w ciągu 14 dni od otrzymania decyzji złożyć odwołanie do Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Nie zależnie jednak od tego, nałożoną karę musi zapłacić natychmiast.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x