Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Strażaka. Zmiany personalne w mławskiej komendzie


Z okazji Dnia Strażaka, na placu mławskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej odbył się uroczysty apel, na którym odczytano wyciągi z postanowień o nadaniu odznaczeń oraz rozkazów w sprawie mianowania na wyższe stopnie służbowe wyróżniających się strażaków PSP.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Z okazji strażackiego święta jeden z mławskich strażaków odznaczony został srebrną odznaką „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej”, awansowano jednego oficera, dziesięciu podoficerów i trzech strażaków szeregowych.

Jak poinformował oficer prasowy PSP w Mławie st. kpt Jacek Dryll, od 5 do 10 maja nastąpi zmiana pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Mławie.

Po przejściu na emeryturę poprzedniego komendanta pełnienie obowiązków komendanta KP PSP w Mławie decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego powierzono dotychczasowemu zastępcy st. bryg. Zbigniewowi Kąpińskiemu. Teraz od 5 maja w pełnieniu tej funkcji zastąpi go st. kpt. Tomasz Maciejewski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x