Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Praca przy budowie „siódemki” wre. Zobacz filmy


Trwają intensywne prace przy budowie trasy S7, zarówno na odcinku Mława – Strzegowo, jak i w kierunku Napierek. Świetnie widać je z lotu ptaka. Takie właśnie powietrzne inspekcje postępu prac przy budowie „siódemki” na wspomnianych odcinkach opublikowane zostały pod koniec kwietnia, dokumentują więc aktualny stan robót.  Wygląda na to, że coraz bliżej dzień, kiedy na urlop nad Bałtykiem śmigniemy nową dwupasmówką.


Odcinek Mława – Napierki

Zobacz także inspekcję wizualną odcinka Mława – Strzegowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x