Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Majówka tradycyjnie na Mazurach ?


„Siódemka” pomiędzy Warszawą a Mławą ożyła. Na początku i końcu majowego, dłuższego weekendu pojawiły się na niej całe sznury pojazdów zmierzających najpierw z, a potem do Warszawy, dawno już nie oglądane na tej ruchliwej i w dodatku przebudowywanej obecnie drodze.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Na szczęście wzmożony ruch pojazdów nie przyniósł ze sobą wypadków, tak często zdarzających się na mławskim odcinku trasy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x