Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krukowo.  Auto wpadło do rzeki, kierowca uciekł


3 maja w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie, o osobowym aucie, które wpadło do rzeki w miejscowości Krukowo (gmina Chorzele). Ze względu na ryzyko utonięcia ewentualnych poszkodowanych, na miejsce zadysponowano znaczną ilość służb ratunkowych.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


– Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż auto osobowe jadąc drogą polną wpadło do rzeki, po czym przewróciło się na dach. Informacja mówiła o osobach poszkodowanych będących wewnątrz pojazdu. Biorąc pod uwagę, iż osoby będące w środku pojazdu mogą się utopić uwięzione w pojedzie Dyżurny PSK zadysponował znaczne siły i środki na miejsce zdarzenia. Na szczęście po dotarciu pierwszych służb na miejsce wykluczono jakiekolwiek osoby przebywające wewnątrz pojazdu – informuje KSRG OSP Chorzele.

Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Strażacy przeszukali koryto rzeki oraz okoliczne pastwiska, jednak nie znaleziono żadnych poszkodowanych osób. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi przasnyska policja.

W działaniach brały udział: JRG Przasnysz, OSP Zaręby, OSP Chorzele, OSP Rycice,  OSP Krukowo, ZRM Chorzele, Patrol Policji Chorzele.

źródło i fot. KSRG OSP Chorzele

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x