Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chorzele rozpoczęły dezynfekcję miasta


Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach rozpoczął dezynfekcję miasta. Trwa odkażanie ławek w parkach i na skwerach oraz urządzeń na placach zabaw i w miejscach publicznych, jak też przystanków autobusowych na terenie miasta. Wkrótce akcja obejmie cała gminę.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Pracownicy ZGKiM zabezpieczeni w specjalne stroje ochronne, prowadzą obecnie dezynfekcję na terenie miasta. Następnie działania będą realizowane na terenie całej gminy.

 – Robimy wszystko, co w naszej mocy i możliwościach, aby zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne naszych mieszkańców. Wychodzimy poza ramy standardowych działań i obecnie, w związku ze zbliżającym się długim weekendem, uznałam, że należy zdezynfekować najbardziej uczęszczane miejsca i obiekty na terenie naszego miasta i gminy – informuje burmistrz Beata Szczepankowska.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Miś
Miś
1 rok temu

W Mławie rozpoczniemy dezynfekcję jak korona dotrze do LG..

Karol
Karol
1 rok temu

No i bardzo dobrze postępują. W Krakowie robiono badania, między 17 marca a 6 kwietnia pobierano próbki z miejsc o dużym natężeniu ruchu, tj. powierzchnie bankomatów czy biletomatów na przystankach autobusowych. I co się okazało? a okazało się, że w ponad 40 proc. próbek można było znaleźć materiał genetyczny koronawirusa!!
https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10320621/krakow-naukowcy-potwierdzaja-dezynfekcja-miasta-przynosi-efekty.html

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Karol

Nie porównuj karolku Chorzel do Krakowa.
Ilu zakażonych COVID19 jest w Chorzelach, a ilu w Krakowie?
To jakby porównywał Polskę z USA albo nawet z Chinami.

Trzeci Burmistrz
Trzeci Burmistrz
1 rok temu

No zgłupieli kompletnie. Dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Premii się pozbyli i już nie będą mogli dodatkowych zastępców Burmistrza zatrudnić, bo kasy braknie. Do tego jeszcze 7000 ATESTOWANYCH maseczek, swoim mieszkańcom rozdali. Dyrektorom jednostek podległych UM, Burmistrz Chorzel nakazał wykonać remonty pomieszczeń, w których pracują. Niebywałe. My czekamy na przerwę techniczną na basenie, tak pod koniec wakacji. Wyposażył już szkoły i przedszkola w środki ochrony osobistej i środki dezynfekujące. Burmistrz przekazał do pogotowia w Chorzelach i do Szpitala w Przasnyszu przyłbice ochronne. Tam w tej 3000 mazowieckiej metropolii, po prostu zgłupieli.

TO==JA
TO==JA
1 rok temu

Porównując to co opisujesz === do działań naszych władz, to można powiedzieć że naprawdę zgłupieli ????

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x