Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar kurnika w Starych Kosinach. W akcji osiem zastępów straży [zobacz foto]. Aktualizacja


Płonie jeden z kilkudziesięciu kurników na fermie w Starych Kosinach.  Kurnik nie był zasiedlony, w pożarze nikt nie został poszkodowany. Akcję gaśniczą prowadzi osiem zastępów straży pożarnej zarówno zawodowej jak i ochotniczej. Gaszenie pożaru utrudnia silny wiatr.Do akcji zadysponowano również podnośnik hydrauliczny z PSP w Mławie.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Jak podaje mławska straż pożarna przyczyna pożaru nie jest na razie znana. Wstępnie oszacowane straty to kwota 1,8 mln zł, wartość uratowanego mienia wyszacowano na 3,6 mln zł. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Al pacino
Al pacino
1 rok temu

Rafał piekarz, pewnie mu haraczu nie dali

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x