Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar kurnika w Starych Kosinach. W akcji osiem zastępów straży [zobacz foto]. Aktualizacja


Płonie jeden z kilkudziesięciu kurników na fermie w Starych Kosinach.  Kurnik nie był zasiedlony, w pożarze nikt nie został poszkodowany. Akcję gaśniczą prowadzi osiem zastępów straży pożarnej zarówno zawodowej jak i ochotniczej. Gaszenie pożaru utrudnia silny wiatr.Do akcji zadysponowano również podnośnik hydrauliczny z PSP w Mławie.

Jak podaje mławska straż pożarna przyczyna pożaru nie jest na razie znana. Wstępnie oszacowane straty to kwota 1,8 mln zł, wartość uratowanego mienia wyszacowano na 3,6 mln zł. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Al pacino
Gość
Al pacino

Rafał piekarz, pewnie mu haraczu nie dali