Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto zachęca by zaczipować swoje psy. Zabieg jest bezpłatny


Mieszkańcy Mławy mogą poddawać swoje psy bezpłatnemu zabiegowi czipowania w lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej 18, z którą Miasto Mława ma podpisaną umowę. Zabiegi będą wykonywane do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel w tegorocznym budżecie, jednak nie dłużej niż do 30 listopada 2020 r.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Przypominamy, że wszczepienie psu pod skórę czipu wielkości ziarenka ryżu jest zupełnie bezbolesne. Miniaturowy układ scalony ułatwia identyfikację czworonoga, gdy się on zgubi lub zostanie skradziony. Jest także niezbędny, jeśli chcemy z naszym pupilem wyjechać za granicę, np. do kraju Unii Europejskiej. Czip warunkuje uzyskanie paszportu dla naszego zwierzęcia, a bez tego dokumentu podróż nie dojdzie do skutku.

Na znakowanie psów w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Mława przeznaczyliśmy w tym roku 5000 zł (pojedynczy zabieg kosztuje 32,40 zł). Zabiegi te miasto finansuje dla mieszkańców Mławy już od lat. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty mogą uzyskać szczegółowe informacje w przychodni M-WET w godzinach jej otwarcia: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00 (tel.: 23 655 03 80).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x