Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) czynne od dnia 04.05.2020 r.


Urząd miasta informuje, że w ramach stopniowego znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 od dnia 04.05.2020 r. zostanie wznowione funkcjonowanie Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanych w Uniszkach-Cegielnia 32 oraz w Mławie przy ul. Mechaników 4.


Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będą pracowały na tych samych warunkach jak przed przerwą. Jednak z uwagi na trwającą w dalszym ciągu epidemię oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom jak i pracownikom PSZOK, każda osoba, która będzie wjeżdżała na teren PSZOK zobowiązana będzie do przestrzegania ścisłych zasad sanitarnych i bezpieczeństwa na terenie zakładu tj.:

  • obowiązkowe zakrywanie nosa i ust oraz założenie jednorazowych rękawiczek i dezynfekcja;
  • zachowanie bezpiecznej 2-metrowej odległości od pracownika PSZOK-u (utrzymanie odpowiedniego dystansu);
  • na terenie zakładu odpady będzie mogła przekazywać tylko jedna osoba. Pozostali zainteresowani, będą mogli oczekiwać na swoją kolej przed bramą wjazdową;

Z uwagi na ponowne uruchomienie PSZOK, może dochodzić do koncentracji osób w jego obrębie, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x