Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„LEPSI LUDZIE WYJDĄ Z NAS” . Adamo Rudnik zaśpiewał wspólnie ze znanymi artystami


„LEPSI LUDZIE WYJDĄ Z NAS” to fragment tekstu piosenki pt. „Matka ziemia epidemia”, do której wykonania zaproszono wielu polskich artystów z różnych stron kraju oraz świata, przedstawicieli aż trzech pokoleń, reprezentujących różne gatunki muzyczne.


Mławianin Adamo RUDNIK wspólnie m.in. z Krzysztofem Jaryczewskim z zespołu Oddział Zamknięty, Pawłem Stasiakiem z zespołu Papa D. oraz wieloma innymi artystami nagrali piosenkę, jedyną możliwą obecnie drogą, czyli poprzez internet.

Tekst piosenki i muzyka dała wszystkim impuls do działania i współpracy w niesamowitym tempie.  

Co chcą przekazać artyści razem z autorką tekstu Małgorzatą Iżyńską, która pisała m.in. dla takich artystów: Anny Marii Jopek, Muńka Staszczyka, Marka Jackowskiego, Anny Wyszkoni oraz kompozytorem Robertem Madziarzem, który znany jest z wielu akcji charytatywnych?

Posłuchajcie sami…

Premiera odbyła się 28 kwietnia w Internecie. Pod linkiem wideo znajdziemy szerszy opis przedsięwzięcia.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x