Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZPO nr 2. Zajęcia świetlicowe online dla chętnych


Do udziału w spotkaniach świetlicowych online zaproszone zostały Dzieci z klas I-III wraz z Rodzicami, a także wszyscy chętni uczniowie. Przedstawiamy codziennie propozycje różnych zajęć świetlicowych online wraz z prezentacją multimedialną.

Wspólne spędzanie czasu przy zabawach w skojarzenia, obserwowaniu online bocianich gniazd, gotowaniu z bajką, prostych eksperymentach chemicznych, zabawa cieniem, zakładaniu magicznego ogródka czy podczas wirtualnej wycieczki świetlicowej do Krakowa z pewnością miło i ciekawie zapełni czas w domu w tej wyjątkowej sytuacji.

Serdecznie zapraszamy, życząc zdrowia i optymizmu.
Dzielimy się poniżej przykładami prezentacji (kliknij w link):
Ziemia nasz wspólny dom:

http://www.zpo2.mlawa.pl/images/stories/2019_2020/stale/Ziemia_nasz_wspolny_dom.pdf
Czarne bociany:
http://www.zpo2.mlawa.pl/images/stories/2019_2020/stale/Czarne_bociany.pdf

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x