Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica Marii Czechowskiej w przebudowie. Cierpliwości


Rozpoczął się pierwszy etap przebudowy ul. Marii Czechowskiej. Odnowiony zostanie chodnik po jej lewej stronie (patrząc od ul. Przemysłowej). Realizacja tego etapu potrwa około czterech tygodni. Po jego zakończeniu będą prowadzone kolejne prace.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Kolejny etap prac będzie obejmował przebudowę istniejącego wodociągu oraz położenie nawierzchni jezdni z kostki i remont chodnika po drugiej stronie. Szacowany koszt remontu ul. Marii Czechowskiej wynosi ok. 350 000 zł.

W związku z tym, że zadanie jest realizowane etapowo, z tymczasowymi utrudnieniami w ruchu można się będzie spotkać do końca III kwartału 2020 r. Mławski ratusz apeluje o ostrożność i cierpliwość.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x