Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozgrzany garnek na włączonej kuchni. Nikogo w mieszkaniu


Z jednego z mieszkań w bloku na Osiedlu Młodych wydobywał się zapach spalenizny, ale nie widać było dymu ani płomieni. Choć zamieszkuje tu starsza, siedemdziesięcioletnia kobieta, nikt nie odpowiadał na pukanie do drzwi. Zaniepokojeni sąsiedzi zaalarmowali straż pożarną. Strażacy dostali się do mieszkania i stwierdzili, że w środku nie ma nikogo, a na włączonej kuchni pozostawiono garnek z jedzeniem.

źródło: PSP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x