Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto zakupi 35 laptopów do zdalnej nauki


Mławski ratusz zakupi 35 laptopów dla uczniów do zdalnej nauki. Dofinansowanie miasto otrzymało z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, osi priorytetowej I: Powszechny dostęp do szybkiego internetu, działania 1.1: Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach (projekt „Zdalna szkoła”).

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zakupione laptopy, które później zostaną użyczone uczniom (będą one stanowiły własność miasta), umożliwią im udział w zajęciach prowadzonych on-line w związku z wprowadzeniem na obszarze kraju stanu epidemii , co spowodowało zamknięcie szkół również w Mławie.

Z tego samego co miasto programu korzystają wszystkie samorządy. Mławskie starostwo prawie dwa tygodnie temu już zakupiło i przekazało uczniom podległych powiatowi szkół laptopy i tablety.

źródło:  UMM

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x