Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie pod Pepłowem


fot. ilustracyjne

Sprzedam Piec


Znów wypadek nad ranem na krajowej „siódemce”. Wczoraj pisaliśmy o dachowaniu osobowego auta na DK 7 w okolicy Kuklina. Dzisiaj niemal o tej samej porze – kilka minut przed godziną czwartą do podobnego zdarzenia doszło w okolicach Pepłowa, przed rozpoczynającą się tam dwupasmówką.

Tam również osobowe auto wypadło z drogi i dachowało. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z PSP Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Kierowca auta podróżował sam, nie poniósł poważniejszych obrażeń, pojazd opuścił o własnych siłach, jeszcze przed przybyciem strażaków.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Loko koko
Loko koko
11 miesięcy temu

Skąd wy bieżecie te informacje „przed rozpoczynającą się tam dwupasmówką” tylko że to było na dwópasmówce.

Incognito
Incognito
11 miesięcy temu

Dobrze, że nic mu się nie stało.

Eremitag37Xb
Eremitag37Xb
11 miesięcy temu

To jakaś plaga, przeważnie siē po rowach

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x