Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Maseczka chroni i zdobi. Jaka jest twoja?


Potraktujmy temat noszenia maseczek z lekkim przymrużeniem oka. Maseczka jak 100 dolarów, dla sportowców, modnisiów, mężczyzn, kobiet czy dzieci, a nawet dla palaczy. Nasza pomysłowość w tej dziedzinie jest naprawdę duża i widać ją na ulicach Mławy.

Do rzadkości należą maseczki czarne – najczęściej w użyciu widać te kolorowe czy białe. Te uszyte na zamówienie, czy wykonane własnoręcznie od tych standardowych i typowych maseczek, różnią się przede wszystkim krojem, wyglądem, rodzajem użytego materiału i rzecz jasna ceną. Nie polemizując ze słusznością nakazu zakrywania nosa i ust, przyznać trzeba, że wszystko wskazuje na to, że z maseczkami prędko się nie pożegnamy. Jak się okazuje, jest też niecodzienny aspekt noszenia maseczek. Sposób na ich użycie znaleźli namiętni palacze. Podobno też sprawcy drobnych, sklepowych kradzieży też czują się w nich bardziej komfortowo, niż wówczas gdy obowiązku ich noszenia nie było.

A jaka jest twoja maseczka?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adolf
Adolf
1 rok temu

Maseczek nie trzeba nosić paragraf 18 pkt 3 rozporządzenia rady ministrów z 15.04.2020, nie dajcie się ludzie zniewolić, maseczki również szkodliwie działają na płuca i serce, oddychacie cały czas wilgotnym ciepłym powietrzem, w płucach mogą rozwinąć się grzyby.

Mer
Mer
1 rok temu

Marzę, by nałożyć maseczkę z kompletu odzieży pewnego króla, o którym onegdaj pisał H. Ch. Andersen.

Dyrygent
Dyrygent
1 rok temu

MASECZKI: NO NA PEWNO NIE TE CO ROZDAWALI Z URZĘDU BO TO DZIADOSTWO SZTYWNE, ŻE PO 2 LATACH CHODZENIA W TEJ MASECZCE TO BY CZŁOWIEK MIAŁ OBDARTĄ BRODĘ I NOC. HAHA
ale feta była

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x