Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

KGW „Na Szpilkach” przekazało maseczki dla mieszkańców Starej Otoczni i dla szpitala


W ramach zapobiegania i przeciwdziałania w rozprzestrzenianiu się koronawirusa członkinie Koła Gospodyń Wiejskich  „Na Szpilkach” postanowiły wesprzeć swoich mieszkańców z miejscowości Stara Otocznia (gm. Wiśniewo), a także pacjentów oddziału dziecięcego w mławskim szpitalu. Panie zakupiły i przekazały w sumie 200 maseczek.


18 kwietnia br. maseczki trafiły do mieszkańców  Starej Otoczni, a 20 kwietnia  do mławskiego szpitala.

– Pomimo skromnego budżetu wygospodarowaliśmy środki na zakup maseczek wielokrotnego użytku. Cieszymy się, że możemy zadbać o naszych mieszkańców w dobie panującej epidemii. Wiemy też, jak ważne są materiały, środki i sprzęt, dlatego cieszymy się tym bardziej, że także i my mogłyśmy wspomóc SP ZOZ w Mławie  – mówią członkinie KGW w Starej Otoczni „Na Szpilkach”.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x