Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kitki. Błyskawicznie ugasili podpaloną stodołę


fot. ilustracyjne

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dzięki błyskawicznej interwencji druhów przede wszystkim z jednostek OSP Dobrogosty i Rzęgnowo udało się opanować pożar stodoły z sianem, do którego doszło wczoraj (25 kwietnia) kilkanaście minut po godzinie 14-tej.

– Pożar gasiły wspomniane już jednostki OSP z Dobrogost i Rzęgnowa, ale też  z OSP Szydłowo i PSP z Mławy. Dzięki akcji straży udało się ograniczyć rozprzestrzenianie pożaru, a tym samym ograniczyć straty. Spaleniu uległo jedynie kilka metrów siana. Przypuszczalna przyczyna pożaru to podpalenie – informuje st. kpt. Jacek Dryll rzecznik prasowy PSP Mława.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
1 rok temu

Z tego co pamiętam , Dzierzgowo stanowiło główną siłę zabezpieczającą tę gminę . Dlaczego ktoś uważa , że przez działania wójta została zawieszona działalność ratowniczo-graniczna ? Zna ktoś szczegóły ? Bo to ciekawie zaczyna się robić w tej gminie

Przemek
Przemek
1 rok temu

A gdzie OSP Dzierzgowo ?

Java
Java
1 rok temu
Reply to  Przemek

Może nie dysponowano….

Strażak
Strażak
1 rok temu
Reply to  Przemek

Dzierzgowo ma awarie GCBA.

STRAŻAK
STRAŻAK
1 rok temu
Reply to  Strażak

Dzierzgowo nie ma żadnej awarii GCBA, wszystkie samochody są sprawna.
To wszystko dzięki zacietrzewieniu Wójta, samochody są wycofane z podziału
bojowego, więc jeśli coś się stanie i straż nie wyjedzie to trzeba patrzeć w kierunku gminy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x