Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kitki. Błyskawicznie ugasili podpaloną stodołę


fot. ilustracyjne

Dzięki błyskawicznej interwencji druhów przede wszystkim z jednostek OSP Dobrogosty i Rzęgnowo udało się opanować pożar stodoły z sianem, do którego doszło wczoraj (25 kwietnia) kilkanaście minut po godzinie 14-tej.

– Pożar gasiły wspomniane już jednostki OSP z Dobrogost i Rzęgnowa, ale też  z OSP Szydłowo i PSP z Mławy. Dzięki akcji straży udało się ograniczyć rozprzestrzenianie pożaru, a tym samym ograniczyć straty. Spaleniu uległo jedynie kilka metrów siana. Przypuszczalna przyczyna pożaru to podpalenie – informuje st. kpt. Jacek Dryll rzecznik prasowy PSP Mława.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Przemek
Gość
Przemek

Z tego co pamiętam , Dzierzgowo stanowiło główną siłę zabezpieczającą tę gminę . Dlaczego ktoś uważa , że przez działania wójta została zawieszona działalność ratowniczo-graniczna ? Zna ktoś szczegóły ? Bo to ciekawie zaczyna się robić w tej gminie

Przemek
Gość
Przemek

A gdzie OSP Dzierzgowo ?

Java
Gość
Java

Może nie dysponowano….

Strażak
Gość
Strażak

Dzierzgowo ma awarie GCBA.

STRAŻAK
Gość
STRAŻAK

Dzierzgowo nie ma żadnej awarii GCBA, wszystkie samochody są sprawna.
To wszystko dzięki zacietrzewieniu Wójta, samochody są wycofane z podziału
bojowego, więc jeśli coś się stanie i straż nie wyjedzie to trzeba patrzeć w kierunku gminy