Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kitki. Błyskawicznie ugasili podpaloną stodołę


fot. ilustracyjne

Sprzedam Piec


Dzięki błyskawicznej interwencji druhów przede wszystkim z jednostek OSP Dobrogosty i Rzęgnowo udało się opanować pożar stodoły z sianem, do którego doszło wczoraj (25 kwietnia) kilkanaście minut po godzinie 14-tej.

– Pożar gasiły wspomniane już jednostki OSP z Dobrogost i Rzęgnowa, ale też  z OSP Szydłowo i PSP z Mławy. Dzięki akcji straży udało się ograniczyć rozprzestrzenianie pożaru, a tym samym ograniczyć straty. Spaleniu uległo jedynie kilka metrów siana. Przypuszczalna przyczyna pożaru to podpalenie – informuje st. kpt. Jacek Dryll rzecznik prasowy PSP Mława.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
11 miesięcy temu

Z tego co pamiętam , Dzierzgowo stanowiło główną siłę zabezpieczającą tę gminę . Dlaczego ktoś uważa , że przez działania wójta została zawieszona działalność ratowniczo-graniczna ? Zna ktoś szczegóły ? Bo to ciekawie zaczyna się robić w tej gminie

Przemek
Przemek
11 miesięcy temu

A gdzie OSP Dzierzgowo ?

Java
Java
11 miesięcy temu
Reply to  Przemek

Może nie dysponowano….

Strażak
Strażak
11 miesięcy temu
Reply to  Przemek

Dzierzgowo ma awarie GCBA.

STRAŻAK
STRAŻAK
11 miesięcy temu
Reply to  Strażak

Dzierzgowo nie ma żadnej awarii GCBA, wszystkie samochody są sprawna.
To wszystko dzięki zacietrzewieniu Wójta, samochody są wycofane z podziału
bojowego, więc jeśli coś się stanie i straż nie wyjedzie to trzeba patrzeć w kierunku gminy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x