Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przybyło miejsc parkingowych i nowych chodników


Jak podaje urząd miasta prace przy budowie chodników w ulicach Płockiej i Pogorzelskiego dobiegły końca – możemy już się cieszyć bezpiecznymi i wygodnymi trotuarami. Zakończono także budowę parkingu przy ul. Dudzińskiego, który z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla kierowców przyjeżdżających w te okolice m.in. na zakupy.


Prace na zlecenie burmistrza Mławy wykonało Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe (w przypadku chodnika na Płockiej – na mocy porozumienia z samorządem powiatowym na utrzymanie dróg powiatowych znajdujących się w granicach miasta). Sprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że posuwały się w jeszcze szybszym tempie niż zwykle, dzięki czemu już możemy się cieszyć nową, bezpieczną i wygodną infrastrukturą. Niebawem też spodziewamy się ukończenia remontu chodnika w ulicy Sądowej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
4 lata temu

Słupy też nie ciekawie ustawione

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 lata temu

A ten znak na środku chodnika to dla ułatwienia spaceru.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x