Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapłacił fałszywym banknotem. Poszukuje go przasnyska policja!


Przasnyska Policja poszukuje mężczyzny, który w dniu 8 marca 2020 roku, na stacji paliw płynnych w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, za zakupione wyroby alkoholowe i tytoniowe zapłacił fałszywym banknotem o nominale 200 złotych.


Policjanci apelują do wszystkich osób, które posiadają informacje, mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny o kontakt z przasnyską komendą pod numerem telefonu 297567200.

Informację w tej sprawie można przekazać również anonimowo.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x