Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wandale nie próżnują. Zdewastowane kosze na śmieci pod lasem


Co jakiś czas wandale w naszym mieście przypominają o swojej obecności w przestrzeni publicznej.  A to zniszczoną przystankową wiatę, ławkę, drogowe znaki czy połamią młode drzewka. Teraz mamy kolejny akt wandalizmu. Tym razem zdewastowane zostały kosze uliczne przy parkingu przy ul. Kopernika.


– Niszcząc mienie publiczne, wandal niszczy własność wszystkich mieszkańców – kupowaną ze środków budżetowych, na które składają się m.in. wpływy z podatków. Spójrzmy na nasze miasto właśnie jak na naszą własność – drogocenną i wyjątkową – o którą warto zadbać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, czy jest to kosz na śmieci, znak drogowy, wiata przystankowa, wiadukt czy budynek. Jeśli obserwujemy przypadki niszczenia tej własności, informujmy o tym odpowiednie służby: policję (tel.: 112 lub 997) lub straż miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 34) – apeluje mławski ratusz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jimy
Jimy
4 lata temu

Kija i gnać łobuzów…

Daniel
Daniel
4 lata temu

w Paryżu jest już od kilku dni zadyma na przedmieściach… a więc chopaki szykujom się własnie pod lasem a na WYspiańskiego pod biurem pracy już som kolejki i wszyscy obserwujom czy górnicy dostanom swoje bo Śląsk węglem stoi publicznie mówiła szydło i prezydent publicznie który tera na gwałt poczebuje wsparcia jak jeszcze nigdy wcześniej…

mimi
mimi
4 lata temu

spoko… od 20 let z usa myśmy otrzymywali sygnały że w ciągu 20 lat przybędzie 20 milionów nowych wariatów w usa… i chwilę póżniej był WTC a następnie kolejne Irak Asad ISIS Kim ostatnio przychrował był ale Władymir Władymirowicz odwołał był własnie na Placu Czerwonym toż to już jest tragedia narodowa i wirus powolutku tnie kolejne wydatki na przyjemne und bezstresowe czego już Leonardo da Vinci doświadczył kiedy pryncypał przegrał był bitwę i muzykantów się pozbywano w pierwej kolejności… tom szkołe muzycznom i inne na szpitale jak tych młodzieży wirus dopadnie to wrócom do szkolki… spoko jeszcze chwila juz w Holandii te ulice czerwonych latarni a i w Szwecji niedawno spoko i w Paryżu pod wieżą Eifla się beztrosko całowały i jakoś usa tylko że w NY padajom jako muchy a na Ukrainie całe pola już masowe doły som przygotowane i na Syberii chyba Putin już też prawdopodobnie od dawna ma plan B… w Bergamo podobno pół miliona było zarażonych…

Olka
Olka
4 lata temu

W tej debacie w TVPIS kandydatów na prezydenta trzeba zapewnić obiektywizm oprócz Adamczyka konieczny jest udział dziennikarzy niezależnych jak bracia Karnowscy, Danuta Holecka i Ogórek.
Wtedy to będzie prawdziwa debata.
Ciekawe, czy długopis zdąży się nauczyć przygotowanych mu odpowiedzi na zadawane pytania i oby przypadkiem się nie zagalopował i nie pomylił kolejności odpowiedzi, bo u niego wszystko jest możliwe.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Olka

Przepraszam pomyliłam artykuły :/

TW5
TW5
4 lata temu

Młodzież się nudzi bo nie ma zajęć w szkołach.

Olka
Olka
4 lata temu

Zgadza się wszystko, jak siedziałam tam na przystanku MKM-ki czekając na autobus, widziałam kilka stojących samochodów, a w nich „gównarzeria”. Jeden koleś koleś dziwnie się zachowywał jak przechodził z samochodu do samochodu, wyglądał jak naćpany.

Nick
Nick
4 lata temu

Z tego co kojarzę na parkingu koło ronda są kamery, więc dlaczego policji tak trudno zrobić porządek z wandalami?
Nie wyobrażam sobie żeby zwykły obywatel miał zwracać uwagę tym co dewastują i w obronie kosza mieć obitą twarz !

Olka
Olka
4 lata temu
Reply to  Nick

może nie sięgają swoim „okiem” do tego kosza.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Nick

Monitoringu nie obsługuje policja, tylko niewydolna Straż Miejska.

TO=JA
TO=JA
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ta Straz MIEJSKA, to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto, ta firme powinno sie z likwidowac.

mławianka
mławianka
4 lata temu

Tam to powinien być koniecznie monitoring.

Tam zawsze były zgromadzenia dziwnych typków przyjeżdżających samochodami, stojących tam godzinami.
Podejrzewam, że zjeżdżali się tam po to żeby sobie popić i ewentualnie się nać pać.
Te wszystkie akty wandalizmu to są tego skutki.
Przecież to nie pierwszy akt wandalizmu na tamtym terenie,
Kiedyś już jeden koleś drugiemu kolesiowi zrobił filmik jak ten kopie kosz,
Co niektórym przeszkadzało jak radiowóz tam koczował… myślę, że bez celu to ci policjanci tam nie stali.

Media
Media
4 lata temu

Już był miesiąc spokoju od chuliganstwa. Złagodzono wyjścia dla 14 plus i co mamy.To był pozytyw co nie którzy powinni mieć na zawsze takie zalecenia W mieście czulibysmy się bezpieczniej.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x