Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncerty pod blokiem? Tak, w Ciechanowie i Przasnyszu


Ze względu na zagrożeniem koronawirusem samorządy odwołały zaplanowane wcześniej imprezy i koncerty, mają też z tego powodu oszczędności w budżetach. Jak wiemy w Mławie takie imprezy odwołane są do końca sierpnia. Ciechanów jako pierwszy w naszym regionie postanowił  nie tylko odwołać, ale też zorganizować dla mieszkańców  w czasie stanu epidemii uliczne koncerty. Artyści wystąpią na otwartych przestrzeniach miejskich między budynkami wielorodzinnymi. Będzie można ich wysłuchać z okien i balkonów, a także w transmisji online.


W dziewięciu miejscach w Ciechanowie już podczas zbliżającej się majówki, na żywo zagrają i zaśpiewają: Kasia Kowalska, Alicja Szemplińska, Konstancja Molewska, Filip Czyżykowski, Łukasz Juszkiewicz, Edyta Szewczyk, Wojtek Gęsicki, Szymon Ostromecki oraz Horyzonty. Odbędzie się też pokaz tańca ognia.

Podobne działania zapowiedział też burmistrz Przasnysza. Tu w koncertach „pod blokiem” wystąpić mają lokalne zespoły. Nieoficjalnie wiadomo, że mają to być m.in: Chojnacki Band, Nadęci Delikwenci, Przasnyscy Orelowcy, Harcerze ZHP Przasnysz oraz 4 LOVE, a finałowy koncert – w podziękowaniu dla medyków – ma odbyć się przed przasnyskim szpitalem.

Zarówno władze Ciechanowa jak i Przasnysza zapowiadają, że koncerty zabezpieczać będą służby mundurowe, tak by w przypadku obecności na terenie lub w pobliżu miejsca odbywania się koncertów zachowane były obowiązujące dziś reżimy sanitarne.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zorientowana
Zorientowana
4 lata temu

Patologia takie „koncerty” i słuchać tego będzie tylko patologia z balkonów przy piwku i samogonie w ręku. Kto wie, może polecą butelki przy rytmie dysko polo. Po skończonej imprezie na balkonie taki jeden z drugim w brudnym podkoszulku który kiedyś był biały, pójdzie jeszcze sobie dla rozrywki wlać żonie lub dzieciom i pójdzie spełniony spać. Posłuchał, popił, spuścił lanie i zgon.
Nie liczcie że będzie to wyglądało tak pięknie jak widzimy w tv relację z Wenecji czy innego Mediolanu. Tu jest zaplecze Europy i jest jak jest…

Modjo
Modjo
4 lata temu
Reply to  Zorientowana

o kurcze to nieźle tam u Was w tym Ciechanowie . Zazwyczaj osoby które lubią muzykę są przyjaźnie nastawieni do świata . Tak samo w krawatach są mniej awanturujący się. A tu takie kwiatki .Nawet Quebo taki się romantyczny nawet zrobił. Nie ogarniam.

mławianka
mławianka
4 lata temu

Super i to jest wspieranie kultury.

Tu nie chodzi tylko o rozrywkę dla mieszkańców, ale i o wspieranie środowiska artystycznego.
Brawo gospodarze tych miast.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x