Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szydłowo. Czterech zatrzymanych sprawców kradzieży. Usłyszeli już zarzuty


fot. ilustracyjne


Dzielnicowa z posterunku policji w Szydłowie, wspólnie z funkcjonariuszem straży gminnej zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Jak się okazało, nie działał sam. Krótko po zdarzeniu policjanci ustalili i zatrzymali trzech jego wspólników. Złodzieje kradli sprzęt rolniczy oraz inne przedmioty z wyposażenia domu, w jednej z miejscowości na terenie gm. Szydłowo.

Sprawcy, z terenu gospodarstwa, ukradli maszynę rolniczą do oczyszczania zboża a z budynku mieszkalnego wynieśli maszynę do szycia, meble oraz inne sprzęty. Jeden ze sprawców, został zatrzymany 21 kwietnia, na gorącym uczynku, przez interweniujący patrol, tj. dzielnicową i strażnika gminnego. To 59-letni mieszkaniec gm. Szydłowo. Trafił do policyjnego aresztu. Krótko po tym zdarzeniu, policjanci ustalili i zatrzymali pozostałych podejrzanych, to mieszkańcy gm. Szydłowo w wieku 55, 23 i 20 lat. 22 kwietnia, cała czwórka usłyszała zarzuty kradzieży. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szydłowie. Zgodnie z art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: KPP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
2 lata temu

Bracia Mali… scy, debi.ki?

Cichy31
Cichy31
2 lata temu

Za samo spojrzenie i uśmiech tej dzielnicowej dam się zamknąć. Szkoda tylko ze jak mężczyzna chce do niej numer zdobyć to pani dzielnicowa podaje 997…

Guma akacjowa
Guma akacjowa
2 lata temu

Powinno się podawać dane takich głupków, żeby ludzie omijali ich szerokim łukiem na przyszlosc

gosc
gosc
2 lata temu
Reply to  Guma akacjowa

Teraz pojda na darmowe wakacje na koszt podatnikow i zyc nie umierac. Dadza jesc pic spac tez bedzie gdzie i jeszcze beda narzekac ze lozka niewygodne albo ze obiad nie taki.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x