Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłowo. Czterech zatrzymanych sprawców kradzieży. Usłyszeli już zarzuty


fot. ilustracyjne

Sprzedam Piec


Dzielnicowa z posterunku policji w Szydłowie, wspólnie z funkcjonariuszem straży gminnej zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Jak się okazało, nie działał sam. Krótko po zdarzeniu policjanci ustalili i zatrzymali trzech jego wspólników. Złodzieje kradli sprzęt rolniczy oraz inne przedmioty z wyposażenia domu, w jednej z miejscowości na terenie gm. Szydłowo.

Sprawcy, z terenu gospodarstwa, ukradli maszynę rolniczą do oczyszczania zboża a z budynku mieszkalnego wynieśli maszynę do szycia, meble oraz inne sprzęty. Jeden ze sprawców, został zatrzymany 21 kwietnia, na gorącym uczynku, przez interweniujący patrol, tj. dzielnicową i strażnika gminnego. To 59-letni mieszkaniec gm. Szydłowo. Trafił do policyjnego aresztu. Krótko po tym zdarzeniu, policjanci ustalili i zatrzymali pozostałych podejrzanych, to mieszkańcy gm. Szydłowo w wieku 55, 23 i 20 lat. 22 kwietnia, cała czwórka usłyszała zarzuty kradzieży. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szydłowie. Zgodnie z art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: KPP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
11 miesięcy temu

Bracia Mali… scy, debi.ki?

Cichy31
Cichy31
11 miesięcy temu

Za samo spojrzenie i uśmiech tej dzielnicowej dam się zamknąć. Szkoda tylko ze jak mężczyzna chce do niej numer zdobyć to pani dzielnicowa podaje 997…

Guma akacjowa
Guma akacjowa
11 miesięcy temu

Powinno się podawać dane takich głupków, żeby ludzie omijali ich szerokim łukiem na przyszlosc

gosc
gosc
11 miesięcy temu
Reply to  Guma akacjowa

Teraz pojda na darmowe wakacje na koszt podatnikow i zyc nie umierac. Dadza jesc pic spac tez bedzie gdzie i jeszcze beda narzekac ze lozka niewygodne albo ze obiad nie taki.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x