Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo. Wspólny apel o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z koronawirusem


W trosce o bezpieczeństwo, dzielnicowy gminy Dzierzgowo st. sierż. Michał Marat wspólnie z wójtem Rafałem Kucińskim oraz księdzem proboszczem Piotrem Joniakiem, apelują do mieszkańców gminy Dzierzgowo o odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa.


W apelu czytamy:

„Najważniejsze jest teraz wspólne, solidarne działanie, troska o zdrowie własne i innych.

Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznych odstępów w miejscach publicznych oraz zasłanianiu ust i nosa. Ograniczmy wyjścia z domu do niezbędnego minimum. Otoczmy troską i zainteresowaniem osoby starsze, samotne.

Wierzymy, że potrafią Państwo być solidarni i odpowiedzialni, teraz ta wzajemna dyscyplina jest najważniejsza. Walczymy z niewidzialnych zagrożeniem, jakim jest wirus, widzimy jedynie straty jakie ta choroba ze sobą niesie. Nie ryzykujmy zdrowiem własnym i innych.”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x