Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Certyfikowane maseczki dla szpitala


Zdobyć maseczki chirurgiczne wcale nie jest dziś łatwo. Jednak do mławskiego szpitala trafiła właśnie partia 500 szt. maseczek chirurgicznych z certyfikatem dopuszczającym do użytku w szpitalach.  Dnia 20 kwietnia zostały one przekazane na ręce dyrektora SP ZOZ Waldemara Rybaka przez właściciela przychodni Alfamedic Mateusza Bielskiego.

– Pomoc innym mamy we krwi, dlatego postanowiliśmy podarować mławskiemu szpitalowi 500 szt. maseczek chirurgicznych. Ochrona zdrowia personelu medycznego i każdego pacjenta jest bardzo ważna. Pamiętajcie, dbajcie o siebie i innych – apeluje Mateusz Bielski i zespół Przychodni Rodzinnej Alfamedic.

 

Przychodnia Rodzinna Alfamedic sp.z.o.o przy ul. Grzebskiego 12 w Mławie, działa od początku kwietnia br.

Oferuje codzienną dostępność do lekarza rodzinnego w godz. 8.00 – 18.00 dla dzieci i dorosłych, a także codzienną dostępność do pielęgniarek i położnej środowiskowo – rodzinnej.

W godzinach 8.00 – 11.00 zapraszamy do naszego laboratorium na pobrania materiałów do badań. W przychodni wykonujemy również badania spirometrii i Ekg.

 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]