Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Agata Feliś w finale ogólnopolskiego konkursu piosenki


Młoda, mławska wokalistka – Agata Feliś zakwalifikowana została do XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat 60. i 70. pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”. Nagrana przez nią piosenka, przesłana ze zgłoszeniem zachwyciła jurorów konkursu.


Agata Feliś to uczestniczka zajęć wokalnych prowadzonych w Miejskim Domu Kultury w Mławie przez Agnieszkę Pietrzak. Nagrane w mławskim studio i przesłane pod koniec lutego demo z piosenką w wykonaniu młodej wokalistki zachwyciło jury. Jeden z tuzów polskiej piosenki, Ryszard Poznakowski, przyznał nawet, że był oczarowany jej głosem.

Konkurs, do którego zakwalifikowała się Agata, nie został oficjalnie odwołany, a jego finał może odbyć się w połowie czerwca. Gdyby jednak nie było to możliwe, organizatorzy zapewniają, że będą starali się zorganizować festiwal do końca 2020 r.

Trzymamy za nią mocno kciuki i życzymy Agacie, żeby jeszcze w tym rok powalczyła o nagrody i zachwyciła wykonaniem piosenki „Staruszek świat” z repertuaru Anny Jantar. Konkurs, do którego zakwalifikowała się Agata, jest bardzo prestiżowy, a wokaliści, którzy biorą w nim udział, prezentują wysoki poziom artystyczny. Tym bardziej więc, cieszy ta nominacja naszej wokalistki.

red.

źródło i fot. MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bibliotekarka
Bibliotekarka
2 lata temu

Brawo Agatko! Wierzyłam w Twój talent. Życzę dalszych sukcesów

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x