Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zdobądź kod i czytaj do woli!


Choć tradycyjny księgozbiór papierowy jest w obecnej chwili niedostępny, lecz to nie oznacza, że nie można czytać, ile dusza zapragnie!


W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie można pobrać kody do bezpłatnego korzystania z platformy LEGIMI. Aktywując kod, można czytać książki na czytniku, smartfonie, tablecie lub komputerze. Legimi posiada w swoich zasobach 60 tysięcy e-booków.

Biblioteka dysponuje jeszcze kilkoma kodami na kwiecień. Wyjątkowo ze względu na obecną sytuację, udostępniamy kod, przesyłając go na adres mailowy, z którego otrzymamy prośbę o kod. Warunkiem otrzymania kodu jest podanie w mailu imienia i nazwiska, co pozwoli nam przypisać kod do konkretnego czytelnika. 

A teraz świetna wiadomość – od 1 maja zwiększamy ilość kodów! Było 6 a będzie 17!

Warto tu zaznaczyć, że z jednego kodu można korzystać na dwóch urządzeniach – dzielmy się więc nim z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.

Zasady korzystania:

  1. Kontaktujecie się z MBP pod adresami:  [email protected][email protected],  [email protected] , [email protected]  (w zależności od tego, do którego działu biblioteki jesteście zapisani), podając w mailu imię i nazwisko
  2. Otrzymujecie w odpowiedzi darmowy kod
  3. Logujecie się na stronie Legimi (https://www.legimi.pl/mazowieckie)
  4. Korzystacie do woli z ponad 60 tys. tytułów, a pobrane kody są aktywne przez miesiąc od momentu aktywacji.

źródło: MBP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x