Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczystości z okazji Święta Patrona miasta w tym roku nie będzie


Corocznie odbywające się pod pomnikiem Św. Wojciecha – Patrona Mławy uroczystości, w tym roku ze względu na zagrożenie koronawirusem  zostały odwołane. Świątecznym akcentem będzie jednak msza św. w intencji mieszkańców Mławy, która zostanie odprawiona w kościele pw. Świętej Trójcy w czwartek 23 kwietnia o godz. 18:00. Złożenie kwiatów pod pomnikiem zapowiadają przedstawiciele władze miasta.


Jak już wcześniej informowaliśmy odwołane zostało również przyznanie tytułu Mławianina Roku, które tradycyjnie odbywało się właśnie w dniu 23 kwietnia.

Przypominamy też, że zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, w świątyni będzie mogła przebywać ograniczona liczba wiernych (maksymalnie 1 osoba na 15 m kw. powierzchni). Dla kościoła pw. Św. Trójcy oznacza to możliwość udziału maksymalnie 67 osób. Msza św. będzie także transmitowana on-line na stronie facebookowej parafii.

red.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x