Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar na ulicy Batalionów Chłopskich [zobacz foto i film]


fot. Pożar widziany z Wólki

Sprzedam Piec


Dzisiaj około godz.15:30 mławscy strażacy otrzymali powiadomienie o pożarze budynku na ul. Batalionów Chłopskich w Mławie. Czarna chmura dymu widoczna była z miejscowości nawet odległych o kilka kilometrów od Mławy. Prawdopodobnie jest to pożar domu jednorodzinnego dwupiętrowego. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 PSP oraz 1 OSP z KSRG – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll.

AKTUALIZACJA  22.04.2020 r., godz. 16.10:

– Po dojechaniu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdziliśmy pożar 2 budynków garażowych w bezpośrednim sąsiedztwie domu mieszkalnego. Pożar został opanowany. Wstępnie spaleniu uległy 3 samochody garażowane w jednym z pomieszczeń. Kłęby czarnego dymu powodował składowany i palący się styropian. W działaniach uczestniczą 3 zastępy PSP Mława, OSP Turza Mała, OSP Stupsk i OSP Wieczfnia Kościelnia – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie.

red.

mat. nadesłany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
11 miesięcy temu

Dlczego pan Przybyszewski nic nie robi w tej sprawie?

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

A dlaczego ty cwaniaku nic nie robisz w tej sprawie?
Czy na Wólce mieszka tylko pan Przybyszewski?

Janina
Janina
11 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

a co on dobrego na Wólce zrobił? Gdyby nie radni to by nic na Wólce nie było. Gadać bzdury to każdy potrafi

Inny
Inny
11 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

Nauczyciel nie za bardzo ciebie rozumię o co ci chodzi ? A co ma zrobić z tym pożarem p. Przybyszewski ? Jeżeli chodzi o gaszenie to do tego jest straż pożarna i jest na miejscu, działa a co do powstania tego pożaru to w jaki niby sposób p. Przybyszewski miałby temu zapobiec ? Po drugie to co wiem to ul Batalonów Chłopskich nie jest rejonem działania p. Przybyszewskiego jako Przewodniczącego Osiedla.

Antykow
Antykow
11 miesięcy temu

Gdyby był przejazd kolejowy na Kościuszki straż pożarna byłaby szybciej na miejscu, na szczęście to „tylko” budynek gospodarczy.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x