Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar na ulicy Batalionów Chłopskich [zobacz foto i film]


fot. Pożar widziany z Wólki

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dzisiaj około godz.15:30 mławscy strażacy otrzymali powiadomienie o pożarze budynku na ul. Batalionów Chłopskich w Mławie. Czarna chmura dymu widoczna była z miejscowości nawet odległych o kilka kilometrów od Mławy. Prawdopodobnie jest to pożar domu jednorodzinnego dwupiętrowego. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 PSP oraz 1 OSP z KSRG – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll.

AKTUALIZACJA  22.04.2020 r., godz. 16.10:

– Po dojechaniu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdziliśmy pożar 2 budynków garażowych w bezpośrednim sąsiedztwie domu mieszkalnego. Pożar został opanowany. Wstępnie spaleniu uległy 3 samochody garażowane w jednym z pomieszczeń. Kłęby czarnego dymu powodował składowany i palący się styropian. W działaniach uczestniczą 3 zastępy PSP Mława, OSP Turza Mała, OSP Stupsk i OSP Wieczfnia Kościelnia – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie.

red.

mat. nadesłany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

Dlczego pan Przybyszewski nic nie robi w tej sprawie?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

A dlaczego ty cwaniaku nic nie robisz w tej sprawie?
Czy na Wólce mieszka tylko pan Przybyszewski?

Janina
Janina
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

a co on dobrego na Wólce zrobił? Gdyby nie radni to by nic na Wólce nie było. Gadać bzdury to każdy potrafi

Inny
Inny
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

Nauczyciel nie za bardzo ciebie rozumię o co ci chodzi ? A co ma zrobić z tym pożarem p. Przybyszewski ? Jeżeli chodzi o gaszenie to do tego jest straż pożarna i jest na miejscu, działa a co do powstania tego pożaru to w jaki niby sposób p. Przybyszewski miałby temu zapobiec ? Po drugie to co wiem to ul Batalonów Chłopskich nie jest rejonem działania p. Przybyszewskiego jako Przewodniczącego Osiedla.

Antykow
Antykow
1 rok temu

Gdyby był przejazd kolejowy na Kościuszki straż pożarna byłaby szybciej na miejscu, na szczęście to „tylko” budynek gospodarczy.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x