Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liczba zakażonych, hospitalizowani i kwarantanny. Najnowsze dane


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 22.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 22.04.2020

  • Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 81 / (4)
  • Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 23 / (4)
  • Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0 / (0)
  • Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 1 / (0)
  • liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 1 / (0)
  • liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych po godzinie 16.00

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wacek
Wacek
1 rok temu

Cienko to widzę, spragnieni słońca i powietrza ludzie znowu zaczęli się gromadzić tłumnie w parkach czy na plażach. Jak się ogląda zdjęcia w necie, co druga osoba w maseczce ma odsłonięty nos! Takie noszenie maseczek zupełnie mija się z celem… (chyba że się nie chce dostać mandatu i nic więcej). W niedzielę ruszą do kościołów. Potem weekend majowy, grille towarzyskie, spacerki… eh Koronawirus będzie miał używanie.

abc
abc
1 rok temu

W raportach z mławskiego sanepidu od jakiegoś czasu nic praktycznie się nie zmienia 🙁 Ciekaw jestem ile ogółem zrobiono testów w naszym powiecie 10? może 20? Więcej niż 50 bym nie obstawiał.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x