Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W aucie małe dziecko. Za kierownicą 25-letnia, nietrzeźwa matka


Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazała się 25-letnia kobieta i matka, mieszkanka powiatu ciechanowskiego. Sama będąc nietrzeźwa przewoziła 3 letnie dziecko. Teraz musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.


W dniu 18 kwietnia 2020 roku ok. godz. 19:20 dyżurny KPP w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej pojazdem marki Skoda, która może przewozić nieletnie dziecko. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ciechanowskiej komendy, którzy udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwej 25-letniej mieszkance powiatu ciechanowskiego.

Patrol Policji w miejscowości Baby gm. Ciechanów zatrzymał do kontroli kierującą pojazdem Skoda. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u 25-letniej kierującej wykazało 1,5 promila. Kobiecie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto znajdując się w stanie nietrzeźwości przewoziła ona 3-letnie dziecko, narażając je jednocześnie na ogromne niebezpieczeństwo. Dziecko wraz z pojazdem przekazano na miejscu rodzinie.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wys. 5 tys. zł.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i trzeźwość na drodze. Nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu. Powodując wypadek drogowy narażają zarówno innych jak i siebie samych na utratę zdrowia a nawet życia.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x