Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tajemniczy śmigłowiec nad powiatem. Czy chodzi o maszty 5G?


Nieoznakowany, ciemnografitowy śmigłowiec od kilku dni krąży nad gminami powiatu mławskiego i żuromińskiego. Widziano go na niebie nad Szreńskiem, Radzanowem, Wieczfnią Kościelną i Bieżuniem. Jego loty nisko nad ziemią budzą zainteresowanie, uwagę, ale też i niepokój. Do tego niektórzy w terenie zaobserwowali pojazdy operatora – firmy Tauron.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Od razu w sieci pojawiły się przypuszczenia, że może to mieć związek z testowaną już w Polsce technologią mobilną piątej generacji, popularnie zwaną siecią 5G. Przy wdrażaniu tej technologii współpracują m.in. Sony Ericsson i Tauron. Są też wpisy tłumaczące, że takie obloty z kamerą termowizyjną stosuje się w celu wykrycia przebić prądu na liniach średniego i wysokiego napięcia.

W ubiegłym roku takie właśnie obloty śmigłowca – również nad naszym powiatem – stosowała Energa do oceny stan technicznego sieci energetycznej. Co prawda na stronie internetowej tego operatora nie ma żadnej informacji o wykonywanych tego typu pracach, na prośbę czytelników zwróciliśmy się o wyjaśnienia i czekamy na odpowiedź. O jej treści na pewno poinformujemy czytelników.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
29 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Unia sprawdza prawidłowość zasiewów na polach. Chodzi o dopłaty do zasiewów.

Mist.
Mist.
1 rok temu

Mój sąsiad palił liście akurat, zobaczył śmigłowiec i uciekł do domu

Aga
Aga
1 rok temu

Nad gmina Raciąż też latał okrążał i zawracał też jestem ciekawa kto to

Anna
Anna
1 rok temu

Żyjemy w tak zakłamanym świecie że każda prawda staje się teorią spiskową!

Żaba
Żaba
1 rok temu

Technologia 5G działa na częstotliwości układu nerwowego człowieka. I to nie jest teoria spiskowa, to jest fakt. I jeśli ktoś myśli, że to będzie tak całkiem obojętne dla zdrowia to jest w wielkim błędzie. Inna sprawa to pytanie dlaczego ta technologia działa akurat na tej częstotliwości? Jakoś ciężko mi uwierzyć w przypadkowość tej kwestii.

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu
Reply to  Żaba

PRAWDA. Masz racje. Ludzie nie czytają, nie słuchają wykształconych w tym kierunku naukowców, badaczy. Później wejdą w noby szczepionce nanoczipy, płacić będą tylko karta bo pieniądze będą wycofane i pozamiatane. Robociki grzecznie będą słuchały tego czego sobie zyczy np Geatse. Brak wiedzy= głupota. Trzeba czasu by się przekonali. Są kraje gdzie zaczęli palic juz wieze 5G. Cichych zabójców. Ale Polak musi się przekonać by uwierzyć. Wirus ma drugie dno. Tu nie chodzi o niego. Temat szeroki. Szczepcie się dalej na grype to pokonczycie jak Włosi. Zacznijcie ludzie czytać w końcu. Zaczął się reset. Kto się smieje pierwszy ten się śmieje ostatni. A Starlink ktoś slyszal? Wczoraj sznurem lecialy po niebie. Gołym okiem bylo widać. Poczytajcie o Elonie Muscu, o Billu Geats, Shivvie Ayyarudai, zobaczycie jakie jest dno tego wszystkiego. Zacznijcie słuchać choćby na YouTube i czytac. Średnia oceny- sami wyciagnijcie. Kilka zrodel da ocenę obiektywna. kto interesuje się taka tematyka wie o czym mówię…..

Vvv
Vvv
1 rok temu
Reply to  Żaba

Debilu słońce świeci z częstotliwością 750000ghz i ci to nie przeszkadza

Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Następna teoria spiskowa!Brawo ludziska.Gdzie Wy wszyscy się uczyliscie,,?5G jest zabójcze,4G też Każdy telewizor.komorka.mikrofalowka.samoloty.prad elektryczny.samochody też szkoła dziś zdrowiu,traktory na polach i kombajny też.Cala cywilizacja szkodzi naszemu zdrowiu.Sol,cukier,papierosy,alkohol,narkotyki,plotki, wścibscy sąsiedzi.Nie wspomnę już o TVN i całym zachodzie.Jesli chcemy żyć zdrowo to musimy wyrzec się wszystkiego,dokładnie wszystkiego .Pierwszy spiskowiec daje przykład.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Mławianka

Dyskredytujesz ot tak wszystkie teorie spiskowe?

Chyba wiesz, że potwierdzona empirycznie teoria spiskowa jest faktem?

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu
Reply to  Mławianka

Ale szkodzące zrodla trzeba redukować na ile się da. Idź kobieto do ksiazek, posłuchaj nie telewizora propagandowego tylko np na you tube telewizji niezależnej. Są różne kanaly. Trochę wiedzy łykniesz. Lepiej zamilcz bo właśnie ośmieszyłaś się brakiem wiedzy.

Piotr
Piotr
1 rok temu

U mnie okrazył tylko dom. Nie mam zadnych linii w poblizu. Wszystko jest pod ziemią 😉

TO=JA
TO=JA
1 rok temu
Reply to  Piotr

A u mnie wylądował w ogrodzie, pilot spokojnie odpoczął napił sie mleka prosto od krowy i odlecial

Jan
Jan
1 rok temu

Od 9 lat nie ma firmy Sony Ericsson… W ogóle cały artykuł z cyklu „autorowi się wydaje”, niezwykle potrzebna prasa

Ja72
Ja72
1 rok temu
Reply to  Jan

Jest Sony Ericsson. To, że nie działają w wspólnie w branży telefonicznej to nie znaczy, że ich nie ma…….

Jan
Jan
1 rok temu
Reply to  Ja72

To tak jak powiedzieć „jest Czechosłowacja, to ze nie współpracują razem, to nie znaczy że jej nie ma…” W 2011 wszystkie udziały Ericssona w Sony Ericsson wykupiło Sony i przemianowało na Sony Mobile. Firmy Sony i Ericsson istnieją jako dwa oddzielne byty i tylko Ericsson dostarcza infrastrukturę do sieci komunikacyjnej

Trzezwy
Trzezwy
1 rok temu

Latał wzdłuż linii energetycznych, nic szczególnego ani sensacyjnego..

Aaa
Aaa
1 rok temu

Dlaczego you tube blokuje wszystkie filmy w których ludzie mówią prawdę na temat technologii 5g i ją krytykują? Chcą nas pozabijać? Żebyśmy w młodym wieku umierali na nowotwory? Poczytajcie sobie jak mogą nami sterować dzięki tej technologii! Będziemy zdalnie sterowanymi robotami!

edward
edward
1 rok temu
Reply to  Aaa

Bo oni (wiadomo kto!) chcą dechrystianizować polski dumny naród i zdepopulizować nasz

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu
Reply to  Aaa

Potwierdzam….100% racji.

Aaa
Aaa
1 rok temu

Ludzie! Dlaczego wy się godzicie na te maszty?! Chcecie padać jak kaczki od promieniowania? Chcecie żeby wami sterowali jak robotami? Nie gódźmy się na ten reżim! Dlaczego nikt na to nie reaguje? Żeby mogli to wprowadzić, w Polsce podwyższono kilkukrotnie normy promieniowania!

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu
Reply to  Aaa

Aaa….tj Mlawa. Oni nie czytaty, nie kumaty. Tu jest mało ludzi czytających i myślących. Oni nawet nie maja pojęcia o czym Ty piszesz….W Mławie panuje ciembogrod. Ci ludzie nie lubią edukacji, totalna awersja do książek- choć nie każdy.

Bart
Bart
1 rok temu

Miał przyczepioną coś jakby dużą kamerę do płozy helikoptera i krążył tylko nad terenami zabudowanymi. Podejrzana sprawa

Mławiani 1
Mławiani 1
1 rok temu
Reply to  Bart

Tak, podejrzana… Sprawdzał czy w domu siedzisz. Bo na Święta wyjeżdżałes i jesteś w grupie tych nieuczciwych.

Zainteresowany
Zainteresowany
1 rok temu

Prosimy o śledzenie tej sprawy i informowanie społeczeństwa

edward
edward
1 rok temu

Sprawdzone info – (czytałem w internecie) że testują te czipy co mają wszczepiać ludzią że niby na koronowirusa i sterować nimi przez nadajniki 5G.

NadOjciec Tadeusz
NadOjciec Tadeusz
1 rok temu

Helikopter pieniędzy od Morawieckiego.

Hemi
Hemi
1 rok temu

A może raczej na zlecenie totalnych, bada ukształtowanie terenu pod kątem organizacji działań partyzanckich przeciw reżimowi kaczystowskiemu?

TO=JA
TO=JA
1 rok temu
Reply to  Hemi

Hemi===schowaj się gdzieś głęboko bo ten helikopter z kamerą szuka takich przygłupów jak ty, bo ma już dość kaczystow

Gfd
Gfd
1 rok temu

Putin i zielone ludziki

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x