Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ruszy remont plac zabaw przy „Szóstce”


Ratusz rozstrzygnął przetarg na przebudowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie. Na obiekcie zostanie wymieniona nawierzchnia poliuretanowa, a wokół niego – uzupełnione ogrodzenie.


Obecna nawierzchnia poliuretanowa będzie zdemontowana, natomiast wykonana zostanie nowa – w technologii dwuwarstwowej – spełniająca obowiązujące wymagania w tym zakresie. Ogrodzenie zostanie wykonane takimi samymi bądź zbliżonymi parametrami do istniejących obecnie elementami. W jego skład wejdzie także furtka z zamkiem i klamką.

Najkorzystniejszą ofertę realizacji tego zadania złożyła firma GREENSPORT Anna Straszewska z Międzybrodzia Bialskiego, która zadeklarowała przebudowanie placu za 85 731 zł. Urząd miasta zaplanował na tę inwestycję kwotę 140 000 zł, tym więc razem udało się  zaoszczędzić ponad 50 tys. zł.

Planowany w warunkach przetargowych termin ukończenia przebudowy placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 6 upływa 13 sierpnia 2020 r.

Remontowany obecnie plac zabaw zbudowany został w 2013 roku, a inwestycja kosztowała wówczas ponad 230 tys. zł.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x